Úvodna stránka

AKO OBJEDNAŤ


Tormek

Tormek


Tormek

Prevádzka:
Františkánske námestie č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek


ÚVODNÉ INFORMÁCIE


Vážený priatelia ostrých a kvalitných strojov(nástrojov).

Každý z nás sa denodenne stretáva s kvalitou nástrojov alebo strojov, ktoré používa pri svojej práci. Je veľmi dôležité, aby dané zariadenia pracovali tak, ako sú prezentované a aby Vaša práca mala úspešný výsledok.
Preto sme pristúpili k výrobe pásových brúsok rady "RD" a začali sme sa zaujímať len o produkty, ktoré tieto parametre spĺňajú. Po dohode s výrobcom TORMEK, J§O o obchodnej spolupráci sme sa stali obchodným zastúpením v rámci Slovenskej republiky a autorizovaným predajcom v Slovenskej republike značky MAKITA, METABO, PILANA, RH+, KARNED.

Táto informácia je dôležitá pre zákazníka z dôvodu, že mu naša spoločnosť garantuje 100% servis, kde sú zahrnuté aj benefity. S dlhoročnými skúsenosťami, ktoré sme nadobudli, je určitá skupina zákazníkov, ktorá nakúpila zariadenia od dodávateľov, ktorý prekupujú zariadenia a nie sú priamym zastúpenim výrobcu. Nastali tak problémy, ktoré im daný predajcovia nedokázali vyriešiť a tým im nastala určitá finančná strata. Každá prípadná záručná reklamácia stroja, ktorý bol zakúpený u inej spoločnosti, naša spoločnosť rieši ako pozaručný servis. (platený servis)
Kedže výrobca uvedenej značky dáva dlhoročnú záruku na zariadenie, je dôležité aby ste mali zabezpečenú starostlivosť o Vaše zariadenie.

Zoznam oficiálnych predajcov zn.TORMEK(uvedená naša spoločnosť pod SLOVAKIA)
Zoznam autorizovaných predajcov zn.MAKITA
Zoznam autorizovaných predajcov zn.METABO

PREČO KÚPIŤ VÁŠE BUDÚCE ZARIADENIE OD NÁS


- tým, že sme obchodným zastúpením výrobcu a autorizovaným zastúpením v SR riešime prípadné reklamácie priamo s výrobcom a tým sa výrazne urýchli čas odstránenia závady.
- showroom v našej spoločnosti, kde sú predvádzacie zariadenia a prípravky, kde si sami môžete vyskúšať prácu s TORMEKom za prítomnosti nášho predvádzacieho technika.
- vystavené na predajni zariadenia zn.MAKITA, METABO, prípravky pre ostrenie J§O, KAZAK a príslušenstvo k vopred uvedeným zariadeniam
- pre našich zákazníkov sme na hot linke prítomny do 20.00, kde Vám môžeme poradiť s Vašimi dotazmi a otázkami.
- prvotné informácie o novinkách a podujatiach o ktorých budete ihneď informovaný. (pravidelne sa zúčastňujeme na výstavách v rámci SR a rôznych akciách.)
- držíme na sklade všetky položky zn. TORMEK, preto vieme pri Vašej objednávke rýchlo reagovať. Na 99% Vám tovar príde do 24 hod.

AKO OBJEDNAŤ


- telefonicky na tel.č.:0904453944
- emailom na adresu rawood@rawood.sk
- cez e-shop www.drevonastroj.sk

© 2012 RAWOOD - Všetky práva vyhradené