Úvodna stránka

KAZAK


Tormek Tormek Tormek ukazky
Tormek ukazkyTormek ukazkyTormek ukazky
Prevádzka:
Františkánske nám. č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek
KAZAK-prípravok pre ostrenie nožov a nožníc


Brúsny systém KAZAK je určený pre brúsenie kuchyňských, loveckých i zatváracích nožov pod definovaným uhlom. Otočná hlava umožňuje brúsenie noža bez prepínánia. Uhol brúsenia je plynule nastaviteľný pomocou mechanizmu zdvíhania na stĺpiku. Toto zariadenie nie je vybavené indikáciou nastaveného uhla, ktorý je nutné domerať. Na rozdiel od modelu KAZACHOK je ale naviac sklopný, takže si môžete polohu prispôsobiť tak, ako Vám to najviac vyhovuje. Pozdĺžny posuv brúsenia je možné vymedziť dorazmi. Vo výbave je imbusový kľúč a C zverka pre uchytenie k pracovnej doske.Brúsne kamene nie sú súčásťou výbavy a dokupujú sa samostatne.


PRÍSLUŠENSTVO:BRÚSNE KAMENE


Pre brúsne systémy KAZAK sú dostupné sady kameňov základný set, alebo optimálny set kameňov. Kamene majú svoje uchytenie pre použitie systému KAZAK.

LAPOVACÍ BLOK "BALSA"


Lapovací blok BALSA slúži v kombinácií s lapovacím olejom a pastou k finálnemu lešteniu ostria.Lapovací blok má svoje uchytenie pre použitie systému KAZAK.

ADAPTÉR "U"


"U" adaptér je príslušenstvo ku všetkým modelom brúsneho systému Kazak a umožňuje umiestnenie klieštin v tesnej blízkosti vedľa seba, prípadne jednej upínacej klieštiny, čím môžu byť upnuté i veľmi malé nože.


KOCKA PRE MAGNETICKÝ UHLOMER"


Kocka pre magnetický digitálny uhlomer (bevel box) slúži pre namontovanie na vodiacu tyč. V kombinácií s digitálnym uhlomerom zaisťuje presné meranie uhla brúsenia.


DIGITÁLNY MAGNETICKÝ UHLOMER"


Digitálny magnetický uhlomer slúži k presnému nastaveniu uhla brúsenia u všetkých modelov KAZAK. Okrem verzie PRO je potrebné dokúpiť kocku pre magnetický digitálny uhlomer, ktorá sa montuje na vodiacu tyč.


© 2012 RAWOOD, s.r.o. - Všetky práva vyhradené